Nový e-shop
Zbrojení naftou TT Zobrazit v plné velikosti

Zbrojení naftou TT

440,00 Kč

Stavebnice z mosazného plechu.

Více informací

Stavebnice z mosazného plechu.

Předlohou stavebnice je zbrojení naftou, které je umístěno železniční stanici Pečky. V této nebo podobné podobě jej však bylo možné spatřit nejen na jiných místech naší železniční sítě, ale i v "civilním" sektoru, především v továrnách nebo různých zemědělských podnicích. Výrobcem zásobníku pohonných hmot a čerpacího stojanu byl podnik ADAST Adamov.

 

Ze stavebnice lze sestavit vlastní konstrukci zásobní palivové nádrže, která je ve skutečnosti tvořena z ocelového plechu svařovanou nádrží. Samozřejmostí jsou všechny potřebné plnící nebo čerpací armatury a čerpací stojan. To vše je umístěno na betonové, obrubníky ohrazené ploše, doplněné odnímatelnými víky šachet a kanálů. Z hlediska ekologie v železničním provozu jsou nezbytností i záchytné vany umístěné uvnitř i vně koleje. Tyto jsou upraveny dle NEM 310 tak,  aby jej bylo možné bez problémů umístit do modelové koleje. 

 

Obsah stavebnice :

- mosazný plech tl. 0,3 mm 120 x 175 mm

- materiál pro další drobné díly ( mosazná kulatina, mosazné a měděné drátky )

- podrobný stavební návod

 

U všech našich výrobků průběžně pracujeme na zlepšování jejich kvalitativních parametrů. Z tohoto důvodu si vyhrazujeme právo měnit nebo upravovat konstrukci stavebnice, nebo se jinak odchýlit od deklarovaných údajů, a to i bez předchozího upozornění. Veškeré změny však vždy budou v souladu s obecným charakterem a určením výrobku a nebudou v rozporu s uvažovaným použitím.
 
 
Omyly a chyby v popisu vyhrazeny ! Za případné upozornění děkujeme !